biuro@sec-it.com.pl

501 470 599

Obsługa informatyczna firm

Chcesz zaoszczędzić czas i środki finansowe, by móc skupić się na rozwoju biznesu?

Nam także zależy, by Twoja firma rosła w siłę. Dlatego właśnie oferujemy Ci obsługę informatyczną w modelu outsourcingu IT. Co to takiego i dlaczego jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem?

Nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie własnego działu informatycznego, a powody mogą być przeróżne, od finansowych, po ograniczenia lokalowe. Jednak infrastruktura teleinformatyczna musi działać sprawnie i bezpiecznie, a by to było możliwe, ktoś powinien nad nią czuwać. Tu właśnie z pomocą przychodzi outsourcing IT.

To nic innego, jak zewnętrzny dział informatyczny, który na co dzień będzie wspierał Twoją firmę. A wszystko to na jasnych, z góry określonych zasadach. 

Jak to działa?

Wspólnie ustalamy, czego najbardziej potrzebuje Twoja firma i w jakim zakresie. Dopasowujemy do tego ilość godzin, w których nasza grupa specjalistów będzie do Twojej dyspozycji. Dzięki temu masz gwarancję, że zgłoszona usterka nie będzie czekała w nieskończoność na diagnozę i naprawę. Jesteśmy profesjonalistami, którzy lubią rozwiązywać problemy szybko i sprawnie. Traktujemy jak wyzwania, a wiadomo, że te są po to, by je podejmować!

Jakie są korzyści dla Twojej firmy?

Fachowa pomoc

Po pierwsze, zyskujesz fachową pomoc od pasjonatów, którzy przyczynią się do poprawy funkcjonowania Twojego biznesu dzięki najnowszym rozwiązaniom techniki. 

Aspekt finansowy

Po drugie, oszczędzasz, ponieważ nie musisz posiadać wewnętrznego działu IT, który dodatkowo trzeba regularnie szkolić, co przecież kosztuje. I nie ograniczasz się, ponieważ okazując zaufanie nam, możesz korzystać z wielu różnych technologii, których znajomość wymagałaby posiadania wieloosobowego zespołu.

Wzrost wydajności

W mniejszych, bądź startujących firmach często łączy się różne funkcji, np. administracyjne z informatycznymi, co może generować problemy i nieporozumienia, a przede wszystkim, powoduje, że firma wolniej się rozwija. Outsourcing IT pozwala więc na wzrost wydajności pracowników. 

W Sec IT zajmujemy się profesjonalną obsługą informatyczną, zarówno dla małych, jak i dużych firm w zakresie:

  • prawidłowego działania całej infrastruktury teleinformatycznej firmy,
  • sprawnego i bezproblemowego działania komputerów firmowych,
  • bezpieczeństwa sieci i komputerów firmowych.

Dodatkowo oferujemy także zarządzanie serwerami i kompleksową obsługę sieci (od projektowania, poprzez konfigurację i zarządzanie, po rozbudowę).

Już rozumiesz dlaczego outsourcing IT w naszym wydaniu to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu? Nie czekaj i zaufaj nam już dziś! Wspólnie poprowadzimy Twoją firmę na sam szczyt!

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania dotyczace naszych usług lub masz problem który możemy dla Ciebie rozwiązać. Napisz do nas!

l
Napisz nam e-mail
Napisz na Messengerze

Kontakt z nami

2 + 12 =

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel. 501 470 599
tel. 797 952 239
e-mail: biuro@sec-it.com.pl