biuro@sec-it.com.pl

501 470 599

Obsługa strony internetowej

Stworzenie dobrego serwisu lub sklepu internetowego to jedno, ale zapewnienie mu ciągłości bezawaryjnego działania to już inna sprawa. Co nam po „fajerwerkach”, które nie działają, albo po sklepie, w który nie da się kupić produktu z powodu usterki lub braku jakiejś niezbędnej aktualizacji?

Kiedy prowadzi się własny biznes spraw, którymi trzeba się zajmować pojawia się całkiem sporo. Jest więc rzeczą naturalną, że nie o wszystkim się zawsze pamięta. Bo i nie o wszystkim pamiętać trzeba, jeśli ma się kogoś, kto zrobi to za Ciebie.

Jedną z takich rzeczy jest opieka nad Twoją stroną lub sklepem internetowym, czyli to, co dla specjalistów z Sec IT jest chlebem powszednim.

Aktualizacja strony

Aktualizacja modułów

Usuwanie szkodliwego oprogramowania

Bezpieczeństwo strony

Dbanie o prawidłowe działanie strony

Rozbudowa strony i optymalizacja strony

Zarządzanie hostingiem

Grafika

Co oferujemy?

Zajmiemy się Twoją stroną kompleksowo – będziemy aktualizować silnik i wykorzystywane wtyczki, usuwać szkodliwe oprogramowanie, monitorować próby logowania, a przede wszystkim, dbać o ciągłe, bezawaryjne działanie strony. 

Zaopiekujemy się nie tylko samą stroną, ale także serwerem/hostingiem. Pomożemy przy zakładaniu nowych skrzynek pocztowych, dodamy filtry antyspamowe, czy ustawimy dla Ciebie połączenia ftp z serwerem. 

A jeśli postanowisz coś zmienić, z przyjemnością zajmiemy się modernizacją i rozbudową Twojego serwisu o nowe funkcjonalności i wtyczki, a także stworzymy dla Ciebie projekty graficzne. 

Obsługa strony internetowej

Jak działamy?

Do wyboru masz cztery atrakcyjne pakiety w postaci miesięcznych abonamentów. W zależności od wybranej opcji, oferujemy bieżącą aktualizację silnika WordPress oraz wtyczek, cykliczne skanowanie strony pod kątem szkodliwego oprogramowania, monitorowanie zdarzeń dotyczących zabezpieczeń, kontrolę ciągłości działania, wykonywanie kopii bezpieczeństwa oraz pakiet godzin pracy grafika, webmastera i administratora. 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania dotyczace naszych usług lub masz problem który możemy dla Ciebie rozwiązać. Napisz do nas!

l
Napisz nam e-mail
Napisz na Messengerze

Kontakt z nami

11 + 8 =

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel. 501 470 599
tel. 797 952 239
e-mail: biuro@sec-it.com.pl