fbpx

Znajdź czas dla siebe i swojej rodziny, zamiast martwić się o swoją stronę internetową.

Jeśli tu dotarłeś oznacza to, że potrzebujesz profesionalnej pomocy. Być może potrzebujesz nowej storny internetowej ponieważ poprzednia ma już dobrych kilka lat, masz świetny pomysł na platformę internetową dzięki której spełnisz swoje marzena lub po prostu chcesz mieś pewność, że twoja dotychczasowa strona internetowa nigdy nie zawiedzie ciebie ani twoich klientów i szukasz obsługi strony internetowej.
Bez obaw cokolwiek masz w planach, jesteś w dobrych rękach.

Sec-IT Strony Internetowe

Bezpieczeństwo i obsługa twojej strony,
sklepu internetowego

Nowa strona internetowa lub sklep internetowy

Dedykowana platfoma dla twojego biznesu

Dedykowane strony stworzone

dla twojego biznesu

Aplikacje internetowe

Tworzymy funkcjonalne strony internetowe wykorzystując najnowsze technologie. Przygotujemy dla Ciebie makietę strony w programie Firma i dopiero po akceptacji, wprowadzeniu poprawek tworzymy stronę, bez względu na to czy strona ma być oparta o WordPress czy jest to dedykowane rozwiązanie.

Piękno i estetyka biorą się z pasij

Projektując portale internetowe kierujemy się smakiem i wyczuciem dobrego gustu. Nasze produktu mają zachwycać, inspirować, sprawiać aby twoi klienci do ciebie wracali. Mocno wierzymy, że prawdziwa magia kryje sie w szczegółach.

Projektowanie aplikacji internetowych
Projektowanie stron internetowych

We love No-Code

Mocno wierzymy w przyszłość technolgoii no-code. W jej zastosowanie i ciągły rozwuj w przyszłości. Wszystkie nasze strony tworzymy na takich platformach jak: WordPress, Woocommerce, Bubble. Każdy projekt jest zaprojektowany w programie Figma aby zadbać o każdy szczegół projektu co do najmniejszej jej cześci przed jego wdrożeniem w życie

Kontakt z nami

Kontakt

Chcemy abyś poczuł się wyjątkowo dlatego przedstawiamy nasze godziny pracy oraz preferowane sposoby kontaktu, a wszystko to dla Twojej i naszej wygody.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Pon – Pt. 08:00 – 16:00
Sob. nieczynne
Ndz. nieczynne

Skontaktuj się z nami

biuro@sec-it.com.pl

Możesz do nas napisać o każdej porze.

501 470 599

Jeśli masz pytania zadzwoń, a my chętnie udzielimy Ci informacji.

ul. Żurawia 3, 97-500 Radomsko

Jeśli wolisz odwiedzić nas osobiście. Zapraszamy na kawę.