biuro@sec-it.com.pl

501 470 599

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Jak mówi przysłowie, jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. W Sec IT wierzymy, że nie ma rozwiązań w pełni uniwersalnych, które sprawdzą się w każdej firmie, bo „to działa u konkurencji”. 

Wierzymy także, że odwiedzenie strony lub sklepu internetowego to często pierwszy kontakt Klienta z firmą, a jak wiadomo, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. I lepiej go nie popsuć. To, jak firma zostanie odebrana, bywa miarą jej sukcesu. A przecież każdemu przedsiębiorcy zależy, by trafić do odbiorców, zbudować markę i stale umacniać jej pozycję na rynku.

W dobie, gdy nawet niewielki sklepik osiedlowy może się poszczycić własną stroną internetową, nie jest łatwo się wyróżnić. A z pewnością sprawę utrudnia powielanie istniejących szablonów. To zdecydowanie nie jest droga, jaką Ci polecamy. Co proponujemy w zamian?

Wyjątkowa strona dla wyjątkowej firmy

Każda firma jest inna, wyjątkowa i taka też powinna być jej strona www. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając zarówno życzenia i uwagi Klientów, jak i nasze doświadczenie, najnowsze trendy i rozwiązania w dziedzinie projektowania witryn internetowych.   

Na podstawie Twoich wytycznych, z uwzględnieniem wszelkich wskazówek, ale i z całą masą własnych, kreatywnych pomysłów, stworzymy dla Ciebie stronę internetową od podstaw. Bez gotowych rozwiązań, bez kopiowania konkurencji. A to wszystko po to, by Twoja strona była jedyna w swoim rodzaju!

A jeśli już masz działającą stronę, która jednak nie spełnia Twoich oczekiwań, mamy dla Ciebie inną propozycję.

Technologie w jakich się specjalizujemy

CSS 3

HTML 5

JAVASCRIPT

+

WORDPRESS

WOOCOMMERCE

"
!
*

Illustrator

Photoshop

Audyt stron internetowych

Jak powszechnie wiadomo, dobrze działająca strona internetowa to podstawa. Serwisy, którymi się zajmujemy sprawdzamy pod kątem gotowości do pozycjonowania, błędów oraz szkodliwego oprogramowania.

Sklep internetowy

Strona firmowa to dla Ciebie za mało, bo chcesz efektywniej sprzedawać swoje produkty w sieci? Dobrze trafiłeś, ponieważ tworzymy także profesjonalne sklepy internetowe. Wszystko, oczywiście,  przystosowane do Twoich potrzeb, być mógł sprzedawać swoje towary jeszcze szybciej i na większą skalę.

W Sec IT wszystko, co robimy, robimy z pasją i ogromną dbałością o detale. Wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach. Czy masz nam wierzyć na słowo? Nie musisz! Zobacz, kto już nam zaufał i na własne oczy przekonaj się, że pisząc o pasji, talencie i wysokich kwalifikacjach nie rzucamy słów na wiatr! Zobacz nasze realizacje!

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania dotyczace naszych usług lub masz problem który możemy dla Ciebie rozwiązać. Napisz do nas!

l
Napisz nam e-mail
Napisz na Messengerze

Kontakt z nami

15 + 7 =

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel. 501 470 599
tel. 797 952 239
e-mail: biuro@sec-it.com.pl