fbpx

biuro@sec-it.com.pl

501 470 599

Zobacz opinie na nasz temat

Znajdź czas dla siebe i swojej rodziny, zamiast martwić się o swoją stronę internetową.

Jeśli tu dotarłeś oznacza to, że potrzebujesz profesionalnej pomocy. Być może potrzebujesz nowej storny internetowej ponieważ poprzednia ma już dobrych kilka lat, masz świetny pomysł na platformę internetową dzięki której spełnisz swoje marzena lub po prostu chcesz mieś pewność, że twoja dotychczasowa strona internetowa nigdy nie zawiedzie ciebie ani twoich klientów i szukasz obsługi strony internetowej.
Bez obaw cokolwiek masz w planach, jesteś w dobrych rękach.

Bezpieczeństwo i obsługa twojej strony,
sklepu internetowego

Nowa strona internetowa lub sklep internetowy

Dedykowana platfoma dla twojego biznesu

Dedykowane strony stworzone

dla twojego biznesu

Tworzymy funkcjonalne strony internetowe wykorzystując najnowsze technologie. Przygotujemy dla Ciebie makietę strony w programie Firma i dopiero po akceptacji, wprowadzeniu poprawek tworzymy stronę, bez względu na to czy strona ma być oparta o WordPress czy jest to dedykowane rozwiązanie.

Piękno i estetyka biorą się z pasij

Projektując portale internetowe kierujemy się smakiem i wyczuciem dobrego gustu. Nasze produktu mają zachwycać, inspirować, sprawiać aby twoi klienci do ciebie wracali. Mocno wierzymy, że prawdziwa magia kryje sie w szczegółach.

We love No-Code

Mocno wierzymy w przyszłość technolgoii no-code. W jej zastosowanie i ciągły rozwuj w przyszłości. Wszystkie nasze strony tworzymy na takich platformach jak: WordPress, Woocommerce, Bubble. Każdy projekt jest zaprojektowany w programie Figma aby zadbać o każdy szczegół projektu co do najmniejszej jej cześci przed jego wdrożeniem w życie

Aktualizowanie, bezpieczeństwo, zmiany na twojej stronie WordPress

Jeśli masz choć jedną stronę internetową lepiej przeczytaj ten tekst do końca.

Czy wiesz, że..?
WordPress w 2019 roku posiadał około 60% udziału w całym rynku platform CMS. Duża część tych stron to również strony korporacyjne przetwarzają dane klientów. Testy przeprowadzone przez firmę Sucuri wykazały, że w samym 2019 roku aż 90% intalacji wordpress miało problemy z bezpieczeństwem.

 

Co? Czy to ozancza, że WordPress jest wadliwy i niebezpieczny?
Nic bardziej mylnego. Platforma jak i wtyczki są stale rozwijane, a wszystkie błędy zostają naprawione. Problem polega na nieopowiednim zarządzaniu swoją intalacją WordPress.

My wiemy jak zadbać o twoją stronę.
Zajmujemy się opieką nad stronami naszych klientów. Aktualizujemy wszystkie komponenty strony do najnowszej wersji, zarządzamy serwerem klienta, wprowadzamy zmiany na stronie oraz przygotowujemy grafikę dla naszych klientów.

 

Zarządzanie twoim systemeem WordPress

Bezpieczeństwo systemu i bazy danych

Tworzenie kopii bezpieczeństwa

Zmiany programistyczne, graficzne strony

Kontakt

Chcemy abyś poczuł się wyjątkowo dlatego przedstawiamy nasze godziny pracy oraz preferowane sposoby kontaktu, a wszystko to dla Twojej i naszej wygody.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Pon – Pt. 08:00 – 16:00
Sob. nieczynne
Ndz. nieczynne

Skontaktuj się z nami

wtfdivi014-url1

biuro@sec-it.com.pl

Możesz do nas napisać o każdej porze.

wtfdivi014-url3

501 470 599

Jeśli masz pytania zadzwoń, a my chętnie udzielimy Ci informacji.

wtfdivi014-url4

ul. Żurawia 3, 97-500 Radomsko

Jeśli wolisz odwiedzić nas osobiście. Zapraszamy na kawę.